Charming Private Mission Bay Studio 1 San Diego

San Diego
Charming Private Mission Bay 1 Daire *
10 Fevkalade
1 yorum

Charming Private Mission Bay Studio 1 San Diego

2753 Erie Street, San Diego, ABD Haritayı göster
San Diego şehrinin ziyaretçileri Charming Private Mission Bay Studio 1 dairesinden memnun kalacaklar. Konaklama tesisi 1 yatak odası ve mutfaktan oluşmuştur.
Daire, Clairemont Village Alışveriş Merkezi'dan 1 km, Old Town San Diego State Tarihi Parkı'dan 4 km ve Clairemont Emmanuel Baptist Church'a yakın bulunmaktadır. Kafe Caffe Vicino, daireye sadece 300 metre uzaklıktadır. Konaklama tesisi SeaWorld Akvaryumu'a kısa sürüş uzaklığındadır.
En yakın havaalanı olan San Diego Uluslararasi, Charming Private Mission Bay Studio 1 dairesine 5 km, Ingulf Street and Morena Boulevard otobüs durağı 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Charming Private Mission Bay Studio 1, konuklarını eğlendirmek için kumarhane sunmaktadır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • 24 saat hizmet
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvanlar
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • SeaWorld San Diego - 3,8 km
  • Marina Village Conference Ctr - 4,6 km
  • Old Town San Diego State Historic Park - 4,1 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 12 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 4,1 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Tesis dışı otopark
  • 24 saat resepsiyon
  • Evcil hayvanlara izin verilir
  • Bagaj depolama

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Gazino
  • Su parkı
  • Bahçe
  • Rüzgar sörfü
  • Dalış
  • Şnorkelle dalış
  • Kano
  • Yürüyüş
  • Golf kortu
  • Balık avı

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Veranda
  • Çay ve kahve imkanları
  • Ütü olanakları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • 24 saat hizmet
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvanlar

Otel Politikası

Giriş: 15:00-23:59 arası
Çıkış: 10:00'a kadar
Ruhsat numarası607067,STR-12931L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Sa 20 Oct
Ça 21 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor